Wynik RTG klatki piersiowej u 22-latka

Witam zrobiłem RTG KLATKI czy wyniki sa w normie? Pola płucne bez ewidentnych zagęszczeń ogniskowych.Sylwetka serca szerokości w normie.Kąty przeponowo-żebrowe wolne. Cienie naczyniowe wnęk(co to jest)Niewielkiego stopnia prawowypukłe skrzywienie uwidocznionego odcinka kregosłupa.

Opis sugeruje poszerzenie wnęk płucnych za które odpowiadają naczynia. Proszę skonsultować opis z lekarzem rodzinnym i rozważyc wykonanie badania echokardiograficznego.