Wyniki badań CMV w 12. tygodniu ciąży a infekcja

Normy labolatorium to CMV IgG 0,0-6,0 ujemny powyżej 6,0 dodatni ja mam 171,0 normy IgM 0,0-0,85 wynik ujemny 0,85-0,99 wątpliwy 1,00 dodatni ja mam 1,34 po trzech tygodniach wzrosło do 1,37 Wychodzi na to że mam świeżą infekcję ? jestem w 12 tygodniu ciąży i bardzo się boję

Renata GrzechociĹska

Wynik wskazuje na przebytą infekcję jednak jest niski, jeśli IgM narasta może to świadczyć o nowej infekcji. Proszę udać się do ginekologa.