Wyniki badań krwi 14-latka

Witam serdecznie proszę o pomoc mój syn ma 14 lat.Co robię mu badania wychodzą nie najlepiej proszę o rozeznanie WBC-6.1 LYMPH 56.05 MXD-4.7 NEUT-38.9 RBC-5.02 HGB 14.9 HCT-42,7 MCV-85.01 MCH29,7 PLT-410 PDW-11.1 syn nie przechodził żadnej choroby-czasem skarży się na ból brzucha ale stwierdzono to na tle szkolno-nerwowym-duzo pije..powiedziałabym,że mało oddaje moczu-ale innej przypadłosci nie ma. Proszę o pomoc,poradę na adres

Witam! Przedstawione odchylenia w badaniach krwi mogą wiązać się z przebyciem infekcji wirusowej (także takiej przebiegającej bez uchwytnych objawów klinicznych). Bardzo ważne jest, aby wyniki ocenił lekarz który będzie miał możliwość przeprowadzenia pełnego badania klinicznego i zebrania dokładnego wywiadu.