Wyniki badania krwi w 9. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 9 tyg. ciąży. Otrzymałam wyniki badań krwi i bardzo proszę o pomoc w ich interpretacji. Toxo IgG 232,2 UI/ml, Toxo IgM ujemny, Rubella IgG 59,17 IU/ml a Rubella IgM ujemna. Wizytę u lekarza mam dopiero za kilka tygodni a bardzo się niepokoję. Czy to groźne dla maleństwa?

Lek. Katarzyna Szymczak

wyniki świadcza o tym że najprawdopodobniej miała Pani kontakt/ przechodziła bezobjawowo toksoplazmoze oraz byla szczepiona na różyczke
Pozdrawiam