Wyniki BASO, RDW w morfologii

co oznaczają moje wyniki badań. BASO 112 1.43%B norma 0.00-100,0.00-2.00%B RDW16.8<3%norma 11.5-16.0 Czy z moim organizmem dzieje się coś złego czy raczej jest wszystko okej . Dziękuję bardzo i oczekuję odpowiedzi na moje pytanie .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane, nieznaczne odchylenia od normy nie wydają się być istotne. Nie ma powodów do niepokoju.