Wyniki kreatyniny, CRP i pH kwaśnego

Proszę o kons.wyn:kreatynina59,46;glukoza5,0;glikemia na czczo>_7,0;CRP 0;HGB10,8;HCT34,6;PCT0,230%;MOCZ-ciężar właśc.1015;pH kwaśny;białko nieob;(mam 38lat,niedocz.tarczycy,bol okol.lędźw-krzyź;temp.36,8stC).Dziękuję

Magdalena Mroczek

Aby zinterpretowac wyniki potrzebne sa jednostki, w ktorych sa one podane oraz normy laboratorium, w ktorym badania byly wykonywane.