Wypadanie włosów garściami u 18-latki

Witam. Co sie dzieje z moimi włosami? Moge je wyciągać garściami jak po jakiejś hemi. Jestem prawie Łysa. Stosuje różne szampony i odzywki do wlosow. Farbuje wlosy raz w roku nie susze i 1na pare miesiecy prostuje. Ostatnio miałam długie wlosy jakis czas temu je scielam do ramion ale to nic nie dalo. Nie wypadaja mi z cebulkami tylko albo na gorze albo od polowy. Mam dopiero 18lat a jestem prawie lysa. Co moge zrobić?

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa lub do trychologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę.

Bardzo pomocne są zabiegi mezoterapii igłowej skóry głowy , wykonuje się je w serii zabiegów.