Wysiłek fizyczny podczas sprzątania a możliwość zapłodnienia

Kiedy jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży, tj. około 2 -3 tygodnie od zapłodnienia, napracowałam się podczas świątecznych porządków. W święta wypiłam może dwa kieliszki alkoholu.Czy wysiłek fizyczny podczas sprzątania lub niewielka dawka alkoholu mogły być przyczyną tego że zarodek się nie rozwijał i nastąpiło poronienie zatrzymane.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to pewna przyczyna takiego obrotu sprawy ale nie można wykluczyć iż przyczyniło się to do poronienia.