Wzdęcia i bolesność podbrzusza a tabletki Naraya

witam. przyjmuje aktualnie 3 opakowanie tab. antykoncepcyjnych Naraya. Po pierwszym opakowaniu miałam skąpe krawienie, po drugim było już dosyć obfite, prawie jak normalny okres. teraz od 3 dni mam wzdęty brzuch i w podbrzuszu odczuwam lekkie kłucie. ostatni stosunek miałam pod koniec 2 opakowania, po nim brałam 3x150 mg mycosyst, później już nie kochałam się z partnerem, było wspomniane krwawienie. czym może byc spowodowany ten ból podbrzusza i wzdęcia?

Lek. Tomasz Budlewski

Wieloma rzeczami np. błędem dietetycznym, trudno okreslić na podstawie tak skąpej ilości informacji, bez badania pacjenta.