Zaburzenia miesiączkowania po odstawieniu antykoncepcji

Odstawiłam pigułki antykoncepcyjne. Miałam normalne krwawienie z odstawienia, później po 28 dniach (tak jak powinnam mieć) dostałam miesiączkę, a teraz mija 36 dzień a okresu nadal nie ma. Czy możliwe są tak nieregularne miesiączki po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak możliwe jest, ale konieczne jest także badania pod kierunkiem ciąży. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.