Zaburzenia pamięci, koncentracji i procesów myślowych

Od dzieciństwa (ok.3lata)mam problemy z okropnym zagapianiem się, wtedy wyłączałam się totalnie na kilka sekund.Teraz jest coraz gorzej.Ciągle gapię się w jeden punkt,gdy zmienię pozycję,gapię się w drugi,tak w kółko.Mam problemy z pamięcią,koncentracją,uczucie "blokady w mózgu",gorzej łącze fakty, nie ogarniam i nie panuję nad tym.. Dodatkowo drżą mi mięśnie przy wykonywaniu prostych czynności.Badania krwi ok.Nie wiem co robić i przez to mam stany depresyjne.Czy będzie lepiej? Co to może być..?

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą określić Pani trudności i zaproponować odpowiednie postępowanie.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Dzień dobry. Proszę udać się do neurologa i opowiedzieć mu o swoich problemach - być może zleci dalsze badania. Zachęcam również do konsultacji z lekarzem psychiatrą - on również dokona badania i opracuje plan dalszego leczenia. Pozdrawiam.