Zaburzenia snu, duszności a zapalenie żołądka

Od roku odczuwam pogłębiające się osłabienie i męczliwość, dolegliwości gastryczne i problemy ze snem, a od kilku tygodni uczucie duszności. Wykonałem wiele badań u lekarzy różnych specjalności (neurolog, pulmonolog, gastrolog, kardiolog nawet psychiatra). Jedyną nieprawidłowością jest przewlekłe zapalenie żołądka bez HB oraz słaby wynik w teście wysiłkowym (przerwany przy 6,5 METs z powodu ciśnienia 180/80 i HR 157/min). Nie wiem gdzie dalej szukać przyczyny złego samopoczucia -proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.