Zaburzenia snu u rocznego dziecka

Witam, Moja córka skończyła niedawno rok, i od kilku miesięcy ma niespokojny se, tzn, bardzo się kręci, podczas snu siada, kręci się wokół własnej osi, kopie nózkami a co za tym idzie ciągle się rozkrywa. Czasami głową trze o poduszkę lub uderza głową w szczebelki łóżeczka. Nie rozbudza się bardzo jest tzw śnieta ale wiercąc się i pojękując czasami kilkanaście razy wstaję do niej. Co poradzić? Usypia 20-20:30 zjada ok 20 , 260 ml kaszy więc chyba nie jest głodna.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie chciałbym podawać możliwych przyczyn takiego zachowania na forum bez wcześniejszego zbadania dziecka. Objawy jakie Pani podaje są bardzo niepokojące. Proszę zgłosić się z Córką do pediatry. On dalej pokieruje tokiem diagnostyki.