Zaburzenia widzenia po spojrzeniu w słońce

od czasu gdy spojrzałam na zaćmienie (gołym okiem chociaż wiem że nie powinnam) widzę białą kropkę na środku pola widzenia. przeszkadza mi ona w widzeniu. czy tak już mi zostanie? to coś poważnego? do okulisty jestem umówiona dopiero na za dwa tyg dlatego chciałabym tutać coś mniej więcej się dowiedzieć o tym

Aleksander Ropielewski

Bez oceny dna oka i rogówki nie mogę się wypowiedzieć. Dopiero przeprowadzenie powyższych badań da odpowiedź odnośnie stopnia uszkodzenia i rokowania.