Zaburzenia widzenia po zatkaniu tętniczek

Po zatkaniu sie tetniczek zasilajacych planked, kolejno w obu oczach w moim polu widzenia byly widoczne ciemne zaslony w lewym z gory ok 30%, w prawym pold-wsch ok20%' po ok 8 mc Stan zmienil sie na ogolne widzenie w dobrym oswietleniu z zamgleniem I meaty-plamki, czesc Obrazu ostra czesc zamglona, czy istnieja szanse na np. Poprawe po leczeniu farmakologicznym.Moj adres

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.