Zaczerwienienie na napletku i swędzenie

Witam.Od kilku dni borykam się z jednym problemem.Podczas kąpieli zauważyłem na swoim żołędziu i napletku zaczerwienienie.Pojawiło się to z nikąd.Jestem troche zaniepokojony.Odczuwam lekkie swędzenie i dyskomfort ale nie zawsze.A moje pytanie jest takie: co jest przyczyną tego i jak się tego pozbyć samemu?

Witam. Opisana zmiana może być wynikiem zakażenia grzybiczego. Może Pan spróbować zastosować dostępne w aptekach bez recepty kremy np.1% clotrimazolum.