Zakup 40 preparatów na odchudzanie przez 39-letnią siostrę, która przytyła 45 kg po rozwodzie

dobry wieczor .potrzebuje pomocy moja siostra ma 170cm wzrostu i wazy 130kg 39 lat.przytyla 45kg po rozwodzie z mezem przez dwa lata po dlugich namowach postanowila sie odchudzac ciesze sie ale mysle ze ok 40 preparatow ktore kupila to za duzo prosze mi pomoc bo sie boje o jej zdrowie spisalem pare produktow term line,redumax,cofeine,tauryna l-carnityna,potas .w tym momencie nie ma zadnych problemow zdrowotnych prosze o porade co moze brac a czego nie i co moze pomoc [zaczela fitness] dziekuje

Witam, jedyne co dobrze zrobiła, to fitness. Same suplementy nic nie dadzą, jeśli nie stosuje zbilansowanej diety. Bez suplementów można się odchudzić, natomiast bez zmiany nawyków żywieniowych i właściwych proporcji pokarmów w diecie (nawet stosując suplementy) nie można się odchudzić. 40 preparatów na odchudzanie, to stanowczo za dużo. Siostra powinna najpierw zrobić kompleksowe badania (lipidogram, TSH, stężenie glukozy we krwi i inne), a następnie skorzystać z fachowej pomocy dietetyka. Sama sobie z problemem nie poradzi, a stosując wiele suplementów może sobie nawet zaszkodzić. Kilka zdań na ten temat można przeczytać na https://zdrowadieta.szczecin.pl/promocje/