Zamiana tabletek Daylette na Zoely

Przechodzę z Daylette na Zoely. Czy Zoely powinnam zacząć przyjmować w pierwszym dniu miesiączki czy po zakończeniu Daylette(zostanie mi jedna tabletka placebo)?

Piotr Pilarski

Jak skończą się Pani tabletki białe Daylette to proszę zacząć brać Zoely.

Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Informacja od porducenta zoely: Zaleca się rozpoczęcie przyjmowania produktu Zoely w pierwszym dniu po przyjęciu ostatniej
tabletki zawierającej substancje czynne poprzedniego złożonego doustnego środka
antykoncepcyjnego, jednak nie później niż w pierwszym dniu po zwykłej przerwie w stosowaniu
tabletek zawierających substancje czynne lub placebo w ramach poprzedniego złożonego doustnego
środka antykoncepcyjnego.