Zanik erekcji podczas stosunku i brak wytrysku

Witam, Mam 26 lat. Mój problem jest następujący. Kiedy kocham się z moją dziewczyną, zdarza się, że tracę erekcję w trakcie stosunku lub podczas zmiany pozycji seksualnej. Moja dziewczyna jest wtedy zawiedziona, bo zdarza się, że nie pomaga już żadna stymulacja i muszę odpocząć. Dodam, że erekcja utrzymuje się do 20-30 minut (czasem jest niepełna) i - jak dotąd - nie miałem też podczas seksu wytrysku. Czy mój problem jest poważny ? Co może być powodem ?

Dzień dobry!

Tzw. wytrysk opóźniony oraz zaburzenia erekcji konieczne jest skonsultować z lekarzem seksuologiem i/ lub psychologiem seksuologiem. Ważna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Witam, brak wytrysku po 20 - 30 minutowej erekcji jest niepokojący, powinien Pan zgłosić się do lekarza seksuologa i psychoterapeuty seksuologa. Powodów takiego problemu może być bardzo wiele, trzeba najpierw zrobić Panu szereg badań diagnostycznych.Pozdrawiam