Zanik miesiączki a negatywne testy ciążowe

Moj problem polega na tym ze od ponad dwoch miesiecy nie mam miesiaczki prolaktyna jest w porzadku.ostatnia miesiaczke mialam 24.07.2014 w dniu spodziewanej kolejnej miesiaczki czyli 23.08.mialam delikatne plamienie rozowe przez 1 dzien bylam u lekarza ale on powiedzial ze wszystko jest ok i kazal mi zrobic test ciazowy bo w 5 tyg moze jeszcze nie byc nic widac po poludniu zrobilam test wyszedl negatywny pozniej testu juz nie robilam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania wyklucza ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.