Zapalenie zatok w 18 tygodniu ciąży

Witam Mam zapalenie zatok w 18 tyg ciaży, straszne rozpieranie u nasady nosa, byłam u laryngologa zalecil mi branie septanazalu donosowo. Czy moge to stosowac?

Nie wiem co to za wynalazek, ostatnio jest tego pełno. Nic nie stosuj, to wczesna ciąża! Zmierz ciśnienie krwi, idź do okulisty. Zatoki nie bolą. To bajer reklamowy.