Zawroty głowy, złe samopoczucie i rozdrażnienie

Witam. Mam 19 lat od 3 dni odczuwam zawroty głowy, ogólne złe samopoczucie, rozdrażnienie. Już nie raz się u mnie to zdażało od czasu śmierci mojego ojca ( zmarł nagle na zawał, lecz nigdy nie chorował na serce). Ostatniej nocy spałem tylko 3 godziny. Moje pytanie brzmi czym taki stan może być spowodowany?

Aleksander Ropielewski

Z Pana opisu wynika, że duże znaczenie może mieć sfera psychiczna (żałoba po śmierci bliskiej osoby i okres świąteczno-noworoczny gdy brak bliskich odczuwa się szczególnie silnie). Oczywiście należy wykluczyć przyczyny internistyczne, jednak w tym celu konieczny jet kontakt z lekarzem, który przeprowadzi badanie przedmiotowe i zleci ew. badani diagnostyczne.