Zielony odcień stolca po wypiciu rano ciepłej wody z miodem i cytryną

Wyczytałem że wypijanie rano ciepłej wody z miodem i cytryna poprawia trawienie i stan wątroby. Wypijam szklankę od kilku dni rano i zauważyłem,że mój stolec ma zielony odcień. Coś się dzieje w organizmie czy to poprostu jakies zanieczyszczenia? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany zielony stolec, przy braku jakichkolwiek innych niepokojących objawów, nie wydaje się być związany ze zmianami w diecie. Póki co nie ma powodów do niepokoju.