Złamana strzałka, piszczel od tyłu i rozerwane więzadła

Doznałem złamania trójkostkowego 2013r.-złamana strzałka, piszczel od tyłu i rozerwane więzadła. operacja otwarta z jednej i drugiej strony stawu skokowego.Od strone przyśrodkowej - kostka mam pod skórą coś w rodzaju zgrubienia - ok 8 mm-lekarze mówią, że to nić podskórna.Ale w czasie ruchu stopy jest ból ponieważ więzadła pracują a nić się przecież nie rozciąga i jakby hamuje ruch-Czy praktykowane jest zostawianie nici po operacji, która się nie rozpuszcza?Proszę o konkretną odpowiedź

Tak, praktykowane jest, szczególnie przy szyciu więzadeł za pomocą kotwic. Jeśli jest to na pewno szew i ewidentnie przeszkadza czasami się to usuwa.