Złe samopoczucie podczas przerwy w stosowaniu leku Velaxin ER

Witam mam taki problem. Jestem w Londynie. Zażywam Velaxin ER 75 od ponad 2 lat. Niestety przez moją głupotę nie zauważyłem że kończy mi się i teraz już drugi dzień nie zazylem a dostanę lek za 3 dni. Co robić? Czy coś mi się może stać? Czy ktoś miał podobna sytuację? Czuję się dziwnie bez tego leku. Jakby nieobecny, nadwrażliwość, kręci mi się w głowie i mam uczucie jakby przechodzącego prądu przez moją twarz od czasu do czasu. Czy to minie? Co mogę zrobić?Proszę poradzcie cos.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy powinny ustąpi w momencie kontynuacji leczenia. W razie nieustąpienia dolegliwości, sugeruję kontakt z psychiatrą.
Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie ma zagrożenia dla życia a trzydniowa przerwa nie powinna wpłynąć istotnie na stan zdrowia, jednak mogą towarzyszyć jej objawy odstawienne, które mogą objawiać się w opisany przez Pana sposób.