Zmiana brodawkowata pomiędzy powiekami

Witam, między powiekami mam maleńką, 2-3 milimetrową zmianę brodawkowatą lub włókniaka. Mam skierowanie od okulisty na jej usunięcie ze względów estetycznych, zabieg będę mieć za ok 6 msc. Dziś przy malowaniu rzęs podrażniłam tę zmianę, lekko podkrwawiła, maleńki kawałek jakby się "urwał". Nic mnie nie boli i nic się nie dzieje. Czy taka sytuacja jest groźna dla zdrowia i może zmienić się w czerniaka?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam , nie jestem w stanie powiedzieć nic autorytatywnego nie widząc zmiany! Proszę zgłosić się na badanie do okulisty ,który wystawił skierowanie! z.żurawski