Zsunięcie się prezerwatywy a ryzyko ciąży

Otóż w środę kochaliśmy się razem z dziewczyną. W pewnym momencie zauważyłem że nie mam na sobie prezerwatywy (została w środku). Do wytrysku nie doszło a dziewczyna miała ostatni dzień płodny. Jaka jest szansa na zapłodnienie?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli do wytrysku nie doszło szanse są bardzo małe. Jednak nie można wykluczyć takiej możliwości. Dla pewności proszę wykonać test ciążowy za ok 7 dni.
Pozdrawiam