Związek z chłopakiem chorym na gruźlicę

Mam takie pytanie. Byłam z chłopakiem w wieku 14-15-16 lat. Raz ponad 13 miesięcy, raz ponad 10. Dowiedziałam się po czasie że jest chory na gruźlice i się nie leczy. Doszło oczywiście do całowania itp. Chłopak często pił i jarał marichuanę i się nie leczył nigdy na to. Teraz co jakiś czas nie najlepiej się czuję, mam nieustający kaszel, gardło samo nie boli, czasami lekko płuca zakują i pojawi się gorączka ale to tyle. Boje się że mógł mnie zarazić... Czy to możliwe ?

Wskazane oznaczenie HIV. Chłopiec niestety był z grupy zwiększonego ryzyka, był nieodpowiedzialny.
Pozdrawiam i zalecam diagnostykę.
Nie znam Pani wieku, ale chyba warto porozmawiać z rodzicami, żeby nie być samej z problemami i wątpliwościami.
Pozdrawiam Noworocznie.