Związek z dominującym partnerem

Jestem 6 lat z dominujacym partnerem. On umie załatwić wiele spraw czy to w urzędzie, czy wyjazd na wakacje. Mi w takim układzie było wygodnie, ponieważ jestem bardzo nieśmiała i jakieś dzwonienie załatwianie czegoś z ludźmi jest dla mnie stresujące. Obecnie od roku partner ma już dość mojej niezaradności i mi wytyka błędy mówi że nie wie czy chce ze mną być, bo całe życie on będzie musiał mieć wszystko na głowie. Kocham go a on od roku chce coś we mnie zmienić, nie chce żeby mnie zostawił.

Mgr Ĺukasz Kielemnik

witam, opisuje Pani problem w relacji z partnerem. polecam spotkanie konsultacyjne dla par w celu przyjrzenie się temu, co jest dla Państwa niesatysfakcjonujące i zmienieniu tego.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza