Czy wynik badania w kierunku boreliozy u mojego dziecka jest odpowiedni?

Witam Zrobiłam dziecku badanie na boreliozę metodą Elisa. Wynik wyszedł IgG 10,140 BBU/ml, zaś IgM 2,156 BBU/ml co to oznacza? czy mam powtórzyć badanie czy jest wszystko ok?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani norm danego laboratorium, a te niestety różnią się między sobą.