Nietypowe objawy alergiczne i badania w kierunku glistnicy

Witam, moja siostra ma nietypowe objawy alergiczne. Lekarka zleciła jej badania w kierunku glisty ludzkiej... Dziś przyszły wyniki, wyszła jej 9, co w interpretacji z laboratorium oznacza "szarą strefę" - nic nam to nie mówi. Nie jest to negatywny, pozytywny zaczyna się od >11, ale 9 już blisko, więc co właściwie oznacza ta "szara strefa"?

Aleksander Ropielewski

Nie jest to wynik rozstrzygający i konieczne są dodatkowe badania. Np. badania kału.