Analiza wyniku TK klatki piersiowej

Proszę o analizę KT klatki piersiowej. Obustronne nieliczne rozsiane guzki miąższowe i podpłucnowe wielkości max. 3mm po stronie prawej i do ok.5mm po stronie lewej, W śródpiersiu liczne powiększone węzły chłonne : przyaortalne lewe do ok.17mm w osi krótkiej, przytchawiczne do ok 12-14mm, wnękowe do ok 12mm, podostrogowe tworzą konglomerat węzłowy łącznej wielkości 75x35x75mm. Lekarz Pulmolog niestety na urlopie, bardzo się boje tych guzów, czy mogę poczekać spokojnie 2tyg. na Pulmo.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Może Pan poczekać 2 tygodnie na swojego lekarza. W razie wątpliwości prozę udać się do innego specjalisty.