Bąble na spodu nadgarstka

cześć. Martwia mnie 2 bable na nadgarstku od spodu .blisko miejsca gdzie można badać tętno. Gali są białe i chyba płynne,nie twarde raczej miękkie jak gumowe.wydaje mi się ze połączone ze sobą bo jak na jedną nacisne to druga się powiększa.nie bolą ale za to jak dużo używam ręki to boli nadgarstek.np po pracy. możecie podpowiedzieć co to jest ,jak z tym walczyć, jak diagnozowac.jakkie badania robić.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Wskazany jest kontakt z ortopedą i dokładne zbadanie zmian, tylko wtedy będzie można postawić rozpoznanie i zaproponować leczenie.