Badania hormonalne i nieregularne miesiączki u 23-latki

Witam, ostatni dzień miesiączki miałam 22.09.15 r zlecone badania krwi wykonałam 14.10.15 r. (powód nieregularne miesiączki, trądzik, przetłuszczanie włosów, ogólnie jestem chuda, biust niestety niepełne A). K99 Estradiol 75pg/ml L65 FSH 7,7 |U/l L67 LH 25,0 |U/l O41 Testosteron 3,12 nmol/l K27 S-DHEA 273,2 ug/dl Czy mam jakieś zaburzenia?, jeśli tak to z czym są powiązane i jak mogą być leczone?. Wizyta u ginekologa za 2 tyg, a sama nie orientuję się w interpretacji takich wyników.

Interpretację wyników proszę zostawić swojemu ginekologowi bądź lekarzowi, który je zlecił. Pani nie musi się w tym orientować, tym bardziej, że badanie zostało zrobione przygodnie. Pozdrawiam