Badania hormonalne związane z bólem w lewej pachwinie

Witam!Lekarz ginekolog zlecił mi badania hormonalne ponieważ miałam ból w lewej pachwinie.Podejrzewał jajniki albo jelita.Po badani USG okazało się wszystko ok.Wysłał do endokrynologa a Ten kazał zrobić estradiol i 17-hydroksyprogesteron.Chciałam zapytać czy wyniki są prawidłowe i ewentualnie o czym mogą świadczyć.badania robiłam w 4 dniu cyklu:Estradiol-61.44 pg/ml ,17-hydroksyprogesteron-2.66

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się odnieść. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa.