Badania hormonów i glukozy po poronieniu

Witam, mam PCO, a ostatnio poroniłam w 6 tyg. i mam zlecone badania. Bardzo proszę o interpretację: Glukoza na czczo 90,1 mg/dl, Glukoza 1 godz.106,76mg/dl, Glukoza 2 godz.93,83mg/dl, Insulina 9,07µIU/ml, Insulina po 1 h 33,41µIU/ml, Insulina po 2 h 33,62µIU/ml DHEA-SO4 321,5 µg/dl, Androstendion 2,80 ng/ml, Testosteron 43,88ng/dl, 17-hydroksyprogesteron 2,34ng/ml -ponad normę? P/c. przeciw kardiolipinie 3,89 GPL P/c. p. kardiolipinie IgM: 5,11 MPL

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Wyniki glukozy są prawidłowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.