Poziom hormonów u 37-latki a obfite miesiączki

Dzień dobry, odebrałam wyniki badania hormonów (37 lat, badanie z 11 dnia cyklu). Czy wszystko w porządku? Mam obfite miesiączki ze skrzepami, długie cykle, stąd lekarz zlecił takie badanie. FSH 4,84 mIU/ml LH 10,1 mIU/ml Prolaktyna 11,1 ng/ml DHEA-SO4 303,13 µg/dl Testosteron 39,91 ng/dl

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.