Badania płodu w 32. tygodniu ciąży

witam prosze o interpretacje wynikow jestem w 35+2 tc BDB 8,77 HC 30,08 AC 30,33 FL 6,65 WAGA 2392G martwie sie czy moj synek nie jest za mały,do tej pory raczej szedl do przodu. wyniki przeplywow AFI 14 , S/D 3,06 PI 1,13 RI 0,67 czy jest sie czym niepokoic.prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami i porównanie z poprzednimi. razem z wynikami podane są określane tygodnie którym odpowiadają pomiary. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa prowadzącego ciąże.