Badania po urodzeniu martwego dziecka w 26. tc

Witam, równo 4 tyg temu urodziłam martwe dziecko w 26tc. Zlecono mi badania. Prosiłabym o interpretację, ponieważ wizytę mam dopiero za 2 tyg. Wypiszę tylko te wartości nieprawidłowe, reszta jest w normie. OB 27 EO 0,41 (0.004-0.4) EO% 6,2% (0,7- 6) Do tego wykonywałam badanie Proteinogram białek surowicy i jedynym nieprawidłowym wynikiem są beta- globuliny 11,3 (6,0- 10,0) co to może oznaczać przy takim zestawieniu? do tego tydzień po porodzie kwasy żółciowe całkowite 1,5 (2-10). Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

są to niewielkie odchylenia. proponuje wykonać badania w kierunku zespołu antyfosfolopidowego