Badanie awidności i toksoplazmozy

MAM WYNIKI A WIZYTE MAM PO NOWYM ROKU CO ONE OZNACZAJA?? TOZOPLAZMA GONDII(ICD-9:X49)AWIDNOŚĆ PRZECICIAŁ W KL.IgG 0,57 NISKA AWIDNOŚĆ<0,200 GRANICZNA 0,200-<0,300 WYSOKA>=0,300 WYSOKA POWYZEJ 0,3-WYKLUCZA ZAKAZENIE W 3-4 MIESIACACH ORAZ BADANIE WYKONAE METODA ELFA NA APARACIE VIDAS TOKSOPLAZMOZA IgG 94,00 IU/ml WYNIK UJEMNY:<4 WYNIK WĄTPLIWY:4-8 WYNIK DODATNI:>8 PROSZE O ODPOWIEDZ DZIEKUJE I POZDRAWIAM

Renata GrzechociĹska

Witam.
W Pani badaniu wykazano dodatnie przeciwciała IgG o niskiej awidności, co świadczy o przebytym zakażeniu Toxoplasmosą powyżej 3 miesięcy.
Pozdrawiam