Badanie IgM i IgG w 9. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 9 tyg. ciąży. IgM wyszło 0,292 COI, natomiast IgG > 650,0 IU/ml. Jak to zinterpretować? Lekarz sam nie wie co to znaczy, mówi, że wynik niepewny. Proszę o poradę

Witam serdecznie. Prawdopodobnie wynik ten oznacza iż miała Pani kiedyś kontakt z wirusem cytomegalii ( przechorowała Pani cytomegalię) a obecnie nie ma cech świeżego zakażenia.