Badanie na obecność narkotyków 4 miesiące po zażyciu amfetaminy

witam mam pytanie . 25 maja brałem amfetamine nie wiem co mnie podkusiło chciałem znowu spróbować a niedlugo bede miał badania na krew przeciw narkomanii czy jest możliwość ze mi wykaże bo była mama ilość kreska mała a czy ma to jakis wgląd ze zdawałem po tym krew. pilnie potrzzebuje porady martwie sie
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Amfetamina i jej metabolity utrzymują się we krwi około 3 miesiące. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo że testy dadzą wynik negatywny.