Badanie palpacyjne odbytu

witam:) mam pytanie czy jest możliwe ze wkladajac sobie caly palec do odbytu wyczuwam fałd poprzeczny odbytnicy ? cos wyczuwam ale nie wiem co to ? moj lekarza twierdzi na zeszlej wizycie ze to nie grozna zmiana a teraz mowi ze nie ma nic a ja juz zgupialam.. czuje pod palcem cos dziwnego w sensie buły narośli czy to moze być wlasnie ten fał poprzeczny ? jest to od lewej strony.. na poczatku lutego usunięto mi hemoroidy i szczeline gdyby tam cos bylo lekarz by mi powiedzial zaraz po opercji??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.