Badanie TK mózgowia - interpretacja wyniku

Patologii ogniskowej nie uwidoczniono; ukl komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony; struktury tylnojamowe o prawidłowym obrazie; zwapnienie w przedniej części sierpu mózgu. Jak to interpretować?

Redakcja abcZdrowie

Do pełnej oceny wyniku badania obrazowego brakuje mi tzw. kontekstu klinicznego, czyli wieku, płci, stanu zdrowia pacjenta i powodu, dla którego wykonano to badanie. W zamieszczonym opisie nie dostrzegam niczego niepokojącego.