Bakteria Baumana po operacji ścięgna Achillesa

Witam .Pisałam juz na temat mojej przypadłosci.Jestem po operacji sciegna acillesa gdzie pod gisem puscił szew i wdała sie bakteria baumana ,Mija juz 3 miesiace a rana nad pieta jest mialam,dwa razy opatrunek ze srebrem ,rana dalej .co tydzien wizyta u lekarza ortopedy ,przemycie rany i dalej tydzien nie chodzenia.Dzis t,j 27.01.2014 wizyta cos było wycinane i w srodek rany włozony opatrunek i za tydzien wizyta nastepna .Lekarz po mojm zapytaniu co dalej odpowiedział ze przeszczep na ta rane .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie zawsze tradycyjne leczenie pozwala osiągnąć zamierzony cel. Proszę zastosować się do porady ortopedy.