bardzo proszę o interpretacje wyników tomografu komputerowego zatok
Dzień dobry, bardzo proszę o interpretacje wyników tomografu komputerowego zatok . Poniżej podaje link do nagrania płyty tk z mojego komputera, nagranie obejmuje pełny dokładny obraz zatok we wszystkich płaszczyznach https://www.youtube.com/watch?v=H2nVxaas_kQ (wystarcz skopiować link, nic nie trzeba pobierać, niestety nie udało się wrzucić zdjęć w formacie PDF). Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Witam. Te badania należy oglądać przy pomocy specjalnego radiologicznego monitora. Co jest w opisie badania? Jakie ma Pan objawy?