Białe krostki na penisie. Co to może być i jak się tego pozbyć?

Dzień dobry. Jestem mężczyzną. Mam 23 lata. Od bardzo dawna, chyba od około 13 lat, zaczęły mi sie pojawiać białe kropki, na początku tylko na penisie, konkretnie na żołądziu i napletku, a później zauważyłem takie same na górnej wardze i w kącikach ust. Oprócz tego mam takie małe pryszczyki, jakby wągry, na penisie i niektóre da się wycisnąć i wychodzi taki jakby wągier. Byłem już z tym u lekarza nawet 2 razy. Za pierwszym razem usłyszałem, że to nic takiego, ale zaczęło mi to przeszkadzać (nie swędzi czy coś, bo tak na co dzień w ogóle tego nie czuję), ale wolałbym po prostu tego nie mieć. Za drugim razem to samo... Czy moglibyście mi jakoś pomóc? Z góry dziękuję.

Witam,

zachęcam do odwiedzenia lekarza dermatologa i pokazania zmian. W dermatologii niezwykle ważny jest proces różnicowania zmian na skórze, które dla niewprawnego oka mogą wyglądać tak samo... Zwłaszcza jeśli zmiany obejmują nie tylko okolicę narządów płciowych, ale także są obecne w obrębie jamy ustnej.

Pozdrawiam