Białe krostki na wewnętrznej skórce penisa

Witam! Mam 19 lat i zauważyłem że od około tygodnia mam białe chrostki na wewnętrznej skórce penisa, są w tej samej ilości, nie bolą, chyba że próbuje je się zerwać, nie sprawiają dyskomfortu przy masturbacji, jednakże wizerunkowo niezbyt przyjemnie to wygląda. Powinienem udać się z tym do lekarza, czy nie mam powodu do zmartwień?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza urologa lub dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.