Białe przebarwienia na plecach, udzie i penisie

Mam przebarwienia/odbarwienia na skórze. Takie białe plamki, chociaż nie są zupełnie białe, po prostu skóra jest jaśniejsza miejscami. Głównie na dolnej części pleców i jedna plamka na udzie. Dopatrzyłem się też dwóch mniejszych na penisie. Nie piecze, nie swędzi, nie boli, duże też nie są. Co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ważne jest wykonanie badania lekarskiego dlatego zalecam wizytę u dermatologa celem oceny zmian. Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmian, ciężko postawić diagnozę, radzę udać się do dermatologa.
Pozdrawiam