Bieganie a bolesność brzucha

Witam p doktorze. Zaczlam biegac i najpierw mialam okres co 26 dni potem co 28 w grudniu bylo to 30 dni a na chwile obecna jest 37dzien i nic. Brzóch pobolewa jak na okres 2 testy negatywne cytologia w grudniu w normie. Jaki na organizm ma wpływ bardzo intensywny wysilek dodam ze biegam 3 x w tygodniu pomedzy 5-7 km. Z gory dziekuje .

Małgorzata Panek

Intensywny wysiłek fizyczny może spowodować zaburzenia hormonalne, a w konsekwencji nawet zanik miesiączki. Należałoby wykonać badania hormonalne.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam